Grooming

Skontaktuj się z nami

REKSVET

 Gdańska 31 Kraków 31-411
 +48 12 417 12 23
+48 576 622 493

GODZINY OTWARCIA

od poniedziałku do piątku od 9.00 -19.00
sobota od 9.00 -12.00
a

LEKARZE

Lek. Wet. Paweł Krok 501 789 106
Lek. Wet. Adam Opalski 606 927 181
Lek. Wet. Maria Sulińska
Lek. Wet. Maciej Janusiewicz

Zakres usług

Zachęcamy wszystkich do korzystania z zabiegów kosmetycznych w naszym salonie fryzjerskim.

Nasz dyplomowany groomer, których zawód jest także ich pasją, proponują i polecają zabiegi dla czworonogów wszystkich ras, wystawowych i nie tylko. Zajmujemy się stylizacją fryzur wg wzorca rasy, mody i pomysłowości klientów. Dzięki wiedzy z zakresu kynologii, felinologii, anatomii psa i kota, wzorców FCI (Międzynarodowej Federacji Kynologicznej) i znajomości psiego i kociego behawioru oraz pomocy lekarskiej radzimy sobie nawet w przypadku zwierząt agresywnych i płochliwych, wyjątkowo niepodatnych na jakiekolwiek zabiegi kosmetyczne.

Potrafimy również przy stałym nadzorze lekarskim przywrócić blask młodości także staruszkom-seniorom wrażliwym na stres i mającym problemy kardiologiczne lub neurologiczne.

Przez nasz Salon Fryzjerski codziennie przewijają się czworonogi kudłate, puchate i skołtunione, które kąpiemy i czeszemy przy użyciu profesjonalnych narzędzi i kosmetyków sprawiając, że sierść Waszych podopiecznych staje się czysta, błyszcząca i pachnąca oraz zabezpieczona przed splątywaniem. Bazujemy na sprzęcie i preparatach renomowanych firm takich jak: Oster, Trixie, 1All System, Ring 5, Iv San Bernard, Hery, AmiWet, Dr Seidl, Dr Lucy, Gimborn, Beaphare, Eurowet,

Ponieważ nie wszystkie czworonogi są spokojne podczas wykonywanych zabiegów, zawsze podczas pierwszej wizyty omawiamy z właścicielem cechy charakteru i historię dotychczasowych czynności pielęgnacyjnych ich pupilów.

Dzielimy się też naszą wiedzą i doświadczeniem. Doradzamy w wyborze karm dostosowanych do potrzeb poszczególnego rodzaju włosa czy sierści psa i udzielamy fachowych porad z zakresu codziennej pielęgnacji czworonogów.

Preferujemy telefoniczne uzgadnianie terminów wizyt.

Akceptujemy płatności kartami: Visa, Visa Electron, Mastercard, Mastercard Electronic, Maestro, JCB, American Express, Dinners Club