BEHAWIORYSTA


katowiceinfo.pl katowice-psi-psycholog-...ia-problemy-5zg0NTE5OD_m

weterynarz-behawiorysta.pl DSC8836-1200x460

„Ach cóż to za życie bez psa na kanapie, bez psa co się go za uchem drapie”J. Wawrzyniak

… no chyba, że mówicie do swojego psa „zejdź”, a pies pokuje garnitur zębów, niczym główny bohater horroru „Szczęki”. Macie taki problem? A może Wasz pupilek szczeka w niebogłosy na odgłos każdego kroku na klatce schodowej, zgryza kolejną parę TYCH szpilek od Prady, a na smyczy chodzi jakby chciał zaorać chodnik?

A może macie kochanego kiciusia, który przy każdej okazji gryzie Wasze dziecko, moczem zaznaczył już cały materac tak, że musicie kupić nowe łóżko i ciągle drapie skórzaną kanapę za ostatnich pięć wypłat?

Jeśli takie życie z czworonogiem choć w małym stopniu, ale nie jest Wam obce to świetnie trafiliście!

Razem możemy rozwiązać wszystkie Wasze problemy i naprawić relacje pomiędzy Wami, a Waszymi podopiecznymi. Nie czekajcie do ostatniej chwili, już od dziś możecie uzyskać profesjonalną pomoc!

Eliza Dołżańska-Pietrzak

jest behawiorystą, trenerem oraz wykładowcą specjalizującym się w terapii zaburzeń zachowań zwierząt towarzyszących. Jest również członkiem międzynarodowego Stowarzyszenia COAPE Association of Pet Behaviourists and Trainers oraz posiada certyfikat DipCABT.

Eliza swoją wiedzę zdobywała i trenowała u najlepszych specjalistów w kraju i za granicą, między innymi u Grishy Stuart, Raili Halme, Petera Nevillea, Andrzeja Kłosińskiego. Ukończyła również kurs trenerski pod okiem Jacka Gałuszki z Wesołej Łapki. Dzięki wielu warsztatom i wykładom posiada bardzo szeroki zakres wiedzy i narzędzi do tego, aby pomóc każdemu psu i kotu oraz ich opiekunom żyć w zgodzie pod jednym dachem. W swojej pracy wykorzystuje pozytywne metody szkolenia oraz elementy Behaviour Adjustment Training i dog-oriented.

Od wielu lat prowadzi dom tymczasowy dla potrzebujących zwierząt współpracując z wieloma fundacjami i stowarzyszeniami. Od 8 lat jest przewodnikiem golden retrieverki Indi, która nie tylko towarzyszy Jej podczas każdego wykładu, ale również pomaga w terapii agresji u psów, ucząc je zasad psiego dobrego wychowania. Indi uczestniczy także w zajęciach dla dzieci, podczas których maluchy poznają psi język oraz zasady bezpiecznej zabawy z czworonogami.

Zadzwoń już dziś i umów się na indywidualną wizytę.

+48 606 280 972